Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
17.02.2017

Оновлений Класифікатор митниць ДФС

Оновлений Класифікатор митниць ДФС

Оновлений Класифікатор митниць ДФС


Наказом Державної фіскальної служби України від 19.01.2017 року № 26 затверджено новий Класифікатор ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів. У зв'язку з прийняттям нового, втратив чинність попередній Класифікатор 2016 року.

Новий Класифікатор ДФС вступив в силу з 1 лютого 2017 року та буде застосовуватися при заповненні митних декларацій та митному оформленні.

Класифікатор затверджений з метою приведення формату кодів ДФС, митниць, митних постів, відділів та секторів митного оформлення і пунктів пропуску (пунктів контролю) відповідно до вимог Конвенції про єдиний режим транзиту від 20.05.1987 р.

У зв'язку з введенням в національне законодавство України положень Конвенції про єдиний режим транзиту від 20.05.1987 р. передбачається застосування транзитної декларації типу Т (Т1, Т2 та ін.). Транзитна декларація базується на даних, що містяться в Конвенції. Інформація про митниці повинна бути розміщена країнами-учасницями Конвенції на офіційному сайті ЄС у вигляді Customs Office List, що передбачає наявність кодів підрозділів митниць. Інформація, що міститься в Customs Office List, використовується учасниками транзиту при заповненні, перевірці транзитної декларації, для визначення митниці призначення тощо Коди митниць створюються за формою, чітко встановленої Конвенцією.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: