Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
11.05.2016

У Києві пройшла зустріч з питань українсько-індійського співробітництва в торговельно-економічній сфері

У Києві пройшла зустріч з питань українсько-індійського співробітництва в торговельно-економічній сфері

На початку травня 2016 року у Києві пройшло трете засідання Робочої групи з питань торговельно-економічного співробітництва Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

Протягом засідання Сторони обговорили питання та домовилися про співпрацю в енергетичному, аграрному, банківсько-фінансовому секторах; галузях авіації та транспорту (зокрема, Індійській стороні передано проекти двосторонніх документів про морський та залізничний транспорт і визнання сертифікатів моряків); сферах космосу, науки і техніки, обігу наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів, медицини та фармацевтики.

Зустріч пройшла під співголовуванням директора департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олени Балбекової та директора департаменту країн СНД Міністерства комерції та промисловості Республіки Індія, д-ра Гурупрасада Мохапатри.

Також учасники зустрічі обговорили низку питань у сферах: технічного регулювання, розвитку малого та середнього підприємництва, інвестицій, туризму, культурі, розвитку інновацій та інформаційно-комунікативних технологій, промисловому секторі (у т.ч. металургійній, гірничо-добувній та текстильній галузях) та митно-тарифній системі. Йшла мова і про надання українській економіці ринкового статусу в рамках проведення антидемпінгових заходів.

6 травня 2016 року був підписан підсумковий Протокол 3-го засідання Робочої групи з питань торговельно-економічного співробітництва Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: