Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
12.05.2016

Українсько-хорватський бізнес-форум

Українсько-хорватський  бізнес-форум

Нагадуємо, що Торгово-промислова палата України продовжує формування делегації для участі в українсько-хорватському бізнес-форумі у м. Спліт 19 – 20 травня 2016р. з метою активізації двостороннього співробітництва у сферах виробництва, торгівлі та туризму.

За інформацією Посольства України у Республіці Хорватія, з хорватської сторони у заході очікується участь мера м. Спліт, керівника Сплітської жупанії, мерів міст Трогіра, Макарська, Кастела, депутату Європарламенту Андрія Пленковича, директорів крупних фірм, що займаються супермаркетами, представників заводів із виробництва м'яса, ковбаси, пршута, риби та курятини, а також великих будівельних фірм, що спеціалізуються на будівництві будинків, вілл, апартаментів, готелів та ін., представників заводів із виробництва ракії, вина, оливок, олії.

У програмі бізнес-форуму зокрема передбачається також участь президента Господарської палати Хорватії та президента ТПП України.

Нагадуємо, що провідними галузями хорватської економіки є суднобудування, машинобудування, хімічна, харчова, текстильна, деревообробна, електротехнічна та електронна, а також фармацевтична галузь. Одним з найважливіших секторів економіки є також туризм.

У разі зацікавленості прохання повідомити про прийняте рішення ТПП України та терміново надіслати анкету–заявку на участь.

Учасники, які мають на період поїздки Шенгенську візу, не потребують окремого оформлення хорватської візи, у разі відсутності візи необхідно терміново надати або надіслати кур'єрською службою до ТПП України всі необхідні документи.

Орієнтовна вартість проживання у готелі «Редісон Блю»,****, де проходитиме форум, - від 110  євро за добу, вартість авіаперельоту з 1-ю пересадкою у складі делегації ТПП України – прибл. 500 дол. США.

Контакти для зворотного зв'язку: тел./факс 279-44-56, тел. 279-64-06,  boi-ier@ucci.org.ua,  bea-ier@ucci.org.ua.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: