Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
20.09.2019

ЗНАЙДІТЬ НОВИХ ПАРТНЕРІВ В КИТАЇ!

ЗНАЙДІТЬ НОВИХ ПАРТНЕРІВ В КИТАЇ!

У період з 30 жовтня по 7 листопада 2019 року, відбудеться діловий візит українських компаній на найбільші виставкові події Китаю - 126 сесію міжнародного ярмарку експортних і імпортних товарів Canton Fair 2019 (Гуанчжоу) та 2 міжнародну виставку для іноземних компаній і країн China International Import Expo (Шанхай).

Візит організовано Торгово-промисловою палатою України, Китайською Торговою Асоціацією, Центром міжнародної ділової співпраці, Українсько-китайським міжнародним діловим центром.

В рамках візиту українські учасники відвідають два ключові ділових центри Гуанчжоу та Шанхай, виставкові події та проведуть ділові зустрічі. За підтримки Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT), ТПП та урядових структур будуть проведені українсько-китайські економічні форуми та переговори з китайськими компаніями в цих містах. Очікується, що в форумах візьмуть участь понад 300 представників бізнесу Китаю.

Від імені Організаторів візиту запрошуємо Вас взяти участь в діловому візиті. Це можливість для Вас ознайомитись з правилами та специфікою роботи на китайському ринку, оцінити Ваші можливості щодо роботи на ринку країни, презентувати власну продукцію та послуги китайському бізнесу, зустрітись з потенційними партнерами та провести ефективні переговори.

Вартість участі становить 3 480 доларів США за особу (при одномісному проживанні) або 3 120 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти Київ-Гуанчжоу-Шанхай- Київ, трансфери згідно з програмою, проживання, відвідування виставки, участь в ділових заходах, а також культурну програму. У вартість участі не включена ціна візи.

З питань участі звертайтесь до Харківської торгово-промислової палати:

Ольгі Ситник +38 050 301 65 73, expo.gnp@gmail.com

Зважаючи на обмежений період часу для формування делегації та пошуку китайських партнерів, Будемо вдячні за розгляд нашої пропозиції та повідомити про прийняте рішення до 1 жовтня 2019 року.

Програма візиту української делегації

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: