Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
21.09.2015

Міжнародний виставкий центр у Києві організовує

Міжнародний виставкий центр у Києві організовує

Міжнародний виставковий центр (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) у вересні 2015 року організовує проведення наступних виставкових заходів:

22-24 вересня - XIII Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості - 2015».

Для усіх галузей економіки: електротехнічне та енергетичне обладнання, світлотехніка, силова електроніка, кабельно-провідникова продукція, гірничі машини та обладнання, інформаційні технології, засоби автоматизації. Відвідування заходу - безкоштовне.

22-25 вересня у єдиному форматі відбудуться такі виставки:

XII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека - 2015».

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.

XIV Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожежТех - 2015».

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об'єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів за участю керівників та фахівців профільних міністерств та відомств, асоціацій, представників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: