Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
16.08.2018

Запрошуємо на Міжнародну спеціалізовану виставку по субконтрактингу Z

Запрошуємо на Міжнародну спеціалізовану виставку по субконтрактингу Z

Міжнародна спеціалізована виставка по субконтрактингом Z

Німеччина, Лейпциг                                                                                        Виставковий комплекс Leipziger Messe

5 лютого - 8 лютого 2019                                                                                 Організатор: Leipziger Messe GmbH

 

Міжнародна спеціалізована виставка по субконтрактингу Z є однією з провідних європейських виставок та фокусується на субпоставках та послугах як для машино- і верстатобудування, так і для автомобільної промисловості, електротехніки та електроніки, переробки пластмас, медичної техніки та інше. Учасники виставки Z - це субпостачальники середнього та низького рівня виробництва, підприємства сфери промислового обслуговування та фахівці сервісу та послуг у промислових областях.

Експоненти Z це - виробники, розробники і постачальники матеріалів і напівфабрикатів, комплектуючих, компонентів, вузлів і технологій для різних видів складання і монтажу, виробничих процесів таких, як технологічного субконтрактингу, деталей з полімерів, гуми, композитів, інструментів і оснащення для виробництва комплектуючих деталей , електротехніки/електроніки: деталей, модулів і технологій, сервісу і послуг.

Виставка проходить одночасно з Міжнародною спеціалізованою виставкою intec - однією з провідних європейських виставок металорізальних верстатів і оснащення, промислового обладнання та засобів автоматизації для металообробки.

Програма intec і Z - це можливість отримання міжгалузевої інформації і встановлення ділових контактів. Симпозіуми, конференції, семінари - трансфер знань та інновацій між наукою і промисловістю. Спеціальні виставки і форуми для споживачів - ТОП-теми обробної промисловості та субконтрактингу: нові матеріали, аддитивное виробництво, оцифровка, «розумне» виробництво. Бізнес-зустрічі "Контакт" і інтернаціональний вечір «Біржа контактів», організована Торгово-промисловою палатою і Ремісничої палатою Лейпцигу (безкоштовно за попередньою реєстрацією).

Сайт виставки: www.subcontractingfair.com/?language=en

 

Контакти в Україні:

Олексій Білий

ТОВ "Експо Альянс"

тел.: +38 /044/ 490 53 27

факс:+38 /044/ 490 53 28

моб.: +38 /050/ 414 70 54

e-mail: a.beliy@expoalliance.ua

expoalliance@gmail.com

www.expoalliance.ua

 

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: