Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
14.01.2016

Запрошуємо на Першу кувейтську міжнародну торгівельну виставку «Кувейт - серце світової торгівлі»

Запрошуємо на Першу кувейтську міжнародну торгівельну виставку «Кувейт - серце світової торгівлі»

Торгово-промислова палата України на запрошення Міністерства торгівлі і промисловості Кувейту та за сприяння Посольства України в Державі Кувейт і Посольства Держави Кувейт в Україні організовує колективний стенд українських експортерів та виробників для участі у Першій Міжнародній Кувейтській торгівельній виставці «Кувейт – серце світової торгівлі» 21-27 лютого 2016 року у м.Ель-Кувейт. Виставка, яку організовано під патронатом Еміра Держави Кувейт шейха Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабар Аль-Сабах, стане першим масштабним міжнародним виставковим заходом на території Кувейту та значною подією для всіх країн Перської затоки.

На виставці буде представлено всі без виключення сфери ділової активності. Головною її метою стане налагодження контактів між іноземними компаніями та кувейтськими бізнесменами для виходу на нові ринки Перської затоки.

ТПП України запрошує Вашу компанію до участі у колективному стенді України на зазначеній виставці.

Вартість оренди забудованого стенду складає:

- 584 дол. США за 3 кв.м;

- 1188 дол.США за 6 кв. м;

- 1780 дол.США за 9 кв. м.

До вартості включено: забудову стенду, меблі, поліграфію та дизайн загального стилю, розміщення інформації про компанію у каталозі учасників, комунальні платежі, прибирання.

Оргнвнесок компанії становить 2500 грн., що включає участь у бізнес-конференції в Торгово-промисловій палаті Кувейту, В2В, організацію участи з профільними державними установами та супровід учасників. Каталог учасників українського стенду буде розповсюджено на виставці, серед торгових відділів Посольств країн Перської затоки.

Заочна участь у виставці (представлення рекламної та поліграфічної продукції компанії, надання контактів потенційних партнерів, участь у каталозі учасників) - 380 дол. США. У офіційному відкритті українського стенду візьме участь Посол України в Державі Кувейт та представники бізнесу Кувейту.

Учасникам української делегації надаються послуги з організації перельоту, бронювання готелю, забезпечення трансферів, візова підтримка.

З питань участі у виставці просимо звертатись з тел. (050) 301-65-73, (097) 79-79-405, (057) 714-96-89 та надати анкету учасника електронною поштою на адресу exposition@kcci.kharkov.ua до Сектору з організаії та проведення виставок Харківської торгово-промислової палати.

 

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: