Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
15.09.2016

Відбудеться розширене спільне засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад

Відбудеться розширене спільне засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад

29 вересня 2016 року в м. Вільнюс, Литовська Республіка, відбудеться розширене спільне засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад, організатором якого виступає УСПП за сприяння Конфедерації промисловців Литви.

Довідково: Українсько-литовська і Литовсько-українська ділові ради були створені 9 квітня 2013 УСПП і Конфедерацією промисловості Литви з метою реалізації міждержавних домовленостей між Україною та Литовською Республікою у сфері торгово-економічного співробітництва.

Під час запланованого засідання у Вільнюсі обговорюватимуться співробітництво та спільні українсько-литовські проекти, які вже реалізуються або готуються до реалізації за такими тематичними напрямками:

? екологія
? енергоефективність
? інформаційні технології

Крім того, особлива увага приділятиметься новим можливостям ведення бізнесу між Україною та Литвою після підписання Угоди про Асоціацію і створення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Запрошуємо вас взяти участь в роботі засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад і в разі зацікавленості просимо не пізніше 16 вересня 2016 року підтвердити свою участь, надіславши заповнену анкету.

Організаційні деталі візиту до Литви (в тому числі вартість) буде повідомлено після направлення заповненої анкети учасника.

Координати: тел. (044) 536 96 42, т./факс (044) 2782981, e-mail:ved3@uspp.org.ua.

Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: