Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
25.07.2018

Українсько-еміратський бізнес-форум

Українсько-еміратський бізнес-форум

Українсько-еміратський бізнес-форум

16 серпня 2018 14: 30-18: 00

 

Запрошуємо представників ділових кіл України до участі в украиньско-еміратському бізнес-форумі, який відбудеться в рамках проведення третього засідання Міжурядової українсько-емвратської комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

Дата: 16 серпня 2018

Місце: Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомірська, 33, конференц-зал «Колізей», четвертий поверх).

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-еміратського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Об'єднаних Арабських Еміратах. Під час Форуму відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та ОАЕ. Попередня програма заходу додається.

Програма заходу (проект).
 
Початок заходу - в 14:30, реєстрація - з 13:30 за іменними запрошеннями.

Організаційний внесок за одного учасника становить 1080 грн. з ПДВ, для членів ТПП України організаційний внесок становить 900 грн. з ПДВ.

У разі зацікавленості, просимо зареєструватися до 14-го серпня поточного року. У разі, якщо від одного підприємства буде заявлено кілька учасників, прохання заповнювати анкету на кожного учасника окремо.
 
Робочі мови форуму: українська та англійська (під час пленарної частини), а також українська/англійська (під час В2В-переговорів). Надаватиметься синхронний і послідовний переклад.

Реєстрація

Більше інформації (умови участі та контакти).

 

 

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: