Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
30.07.2018

Перший форум регіонів Українм та Республіки Білорусь

Перший форум регіонів Українм та Республіки Білорусь

Відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь

25-26 жовтня 2018 в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю президентів обох країн. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розвиток нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного і культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках Форуму відбудеться виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій буде розміщуватися на площі в 600 кв.м. Українська експозиція буде формуватися за регіональним принципом і за участю всіх регіонів країни.

Кожному українському регіону надається можливість представити економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності.
 
Керівники підприємств, продукція яких буде експонуватися на виставці, зможуть взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

 
Умови участі в ділових заходах можливо отримати, зареєструвавшись за посиланням https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/pershii-forum-regioniv-ukrayini-ta-respubliki-bilorus


За додатковою інформацією звертайтеся в Дирекцію міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа - Геннадій Болдирь (тел. 044-461-98-07, bgn-ier@ucci.org.ua).

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: