Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
01.02.2016

ТПП України запрошує на засідання української частини Українсько-Іранської ділової ради

ТПП України запрошує на засідання української частини Українсько-Іранської ділової ради

Беручи до уваги очікуване найближчим часом зняття економічних санкцій проти Ірану в обмін на обмеження іранської ядерної програми, Торгово-промислова палата України активізувала співробітництво з Палатою торгівлі, промисловості, шахт та сільського господарства Ісламської Республіки Іран.

У вересні 2015 року відбувся візит делегації ТПП України до цієї країни. До складу делегації увійшли керівники 57 українських підприємств, які працюють у галузях машинобудування, енергетики, АПК, міжнародних фінансів, туризму, хімічної та нафтохімічної промисловості, фармацевтики, юриспруденції, транспорту, логістики, торгівлі. В рамках візиту українська делегація мала низку офіційних зустрічей з керівниками провідних органів виконавчої влади Ірану, зокрема, з заступником міністра промисловості, шахт і торгівлі - головою Організації з розвитку торгівлі; заступником міністра сільського господарства, головою урядової торговельної корпорації; заступником міністра закордонних справ а також головним радником міністра доріг та містобудування. В роботі українсько-іранського бізнес- форуму, який було проведено в рамках зазначеного візиту, взяли участь представники понад 250 іранських компаній, що свідчить про значний інтерес до співробітництва з українськими підприємствами. Найбільш перспективними напрямками співпраці було визначено співробітництво у галузях АПК, традиційної та альтернативної енергетики, машинобудування (зокрема літакобудування), транспорту, гірничодобувної промисловості.

З огляду на вище зазначене, має активізувати свою діяльність і Українсько-Іранська ділова рада. 16 лютого 2016 р. в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться звітно-виборче засідання української частини Ділової ради. Під час засідання буде заслухано звіт про роботу української частини Ділової ради, оновлено її склад та обрано керівництво, окреслено план роботи на наступний період та опрацьовано пропозиції до Проекту Меморандуму про взаєморозуміння П’ятого засідання Спільної українсько-іранської міжурядової комісії з економічного та торговельного співробітництва, яке планується провести у 2016 році у м. Тегеран.

В рамках заходу також будуть обговорюватися перспективи українсько-іранського торгово-економічного співробітництва. До участі в обговоренні ТПП України запросила представників Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, керівників комітетів підприємців при ТПП України.

Початок засідання об 15:00. Організаційний внесок за участь у заході складає 360 гривень, для підприємств-членів ТПП України - 300 грн., включаючи ПДВ. У разі участі від однієї компанії кількох учасників для 2-го учасника надається знижка 10%.

Запрошуємо Вас та представників Вашого підприємства взяти участь у зазначеному засіданні та у разі зацікавленості не пізніше 14:00 12 лютого 2016 р. надіслати до ТПП України анкету-заявку та оплатити участь у заході згідно виставленого рахунку на розрахунковий рахунок ТПП України № 260020128332 в Укрексімбанку м. Києва, МФО 322313, ЗКПО 00016934.

У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати заявку на кожного учасника окремо.

Довідки за тел: (044)      270-57-33,      278-09-30      (Департамент міжнародного співробітництва).

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: