Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
29.11.2016

В Україні стартувала державна програма підтримки малого та середнього бізнесу «Країна успішного бізнесу»

В Україні стартувала державна програма підтримки малого та середнього бізнесу «Країна успішного бізнесу»

В Україні стартувала державна програма підтримки малого та середнього бізнесу «Країна успішного бізнесу», в рамках якої в містах проводяться регіональні бізнес-форуми «Україна - країна підприємців».

Мета програми - створення 1 000 000 нових робочих місць за 2016-2018гг., Мета бізнес-форуму - інформування підприємців про дані можливості, консультування та навчання.

З моменту запуску програми "Країна успішного бізнесу" Харківська область зберігає лідерські позиції по залученню народних інвестицій. За цей час 264 підприємця подали заявки та отримали від 50-ти до 300-т тисяч гривень для розвитку або початку свого бізнесу. Ще більше сотні заявок знаходяться на розгляді.

"Проект КУБ дав можливість малому і середньому бізнесу просто і швидко отримати гроші для стартапів або розвитку, - розповідає керівник напрямку МСБ ГРУ ПриватБанку в Харківській області Наталія Найпак.

 У масштабах України на сьогоднішній день - це 3480 проектів, які отримали фінансування на суму 335 442 160 грн. Розвиток отримують практично всі галузі економіки: торгівля, сфера послуг, промислове і аграрне виробництва ".

Для українських підприємців це відмінна можливість отримати фінансову підтримку, нові знання, консультації, досвід і гарантії держави.

Приходьте на бізнес-форум і отримаєте підтримку для Вашого проекту! 

Для попередньої реєстрації перейдіть за посиланням: https://kub.pb.ua/

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: