Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
30.11.2016

ЗАПРОШЕЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВУ

ЗАПРОШЕЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВУ

Член Харківської ТПП, ТОВ «Харелектромет» - це компанія яка стабільно розвивається, зазначила в цьому році 20-ти річний ювілей. Завдяки успішній маркетинговій політиці і правильному економічному плануванню, підприємство досягло значних успіхів і зарекомендувало себе як надійний стабільний партнер.

Згідно з даними головного управління статистики в Харківській області, в січні-жовтні 2016 року в порівнянні з січнем-жовтнем 2015 р. індекс промислового виробництва області склав 106,9%. Протягом зазначеного періоду спостерігалося зростання обсягів металургійного виробництва на15.4% в порівнянні з періодом 2015 року (84,6%). ТОВ «Харелектромет» займає 32,3% в сегменті виробників продукції кольорових металів в Харківській області.

Висока якість продукції, що випускається підтверджується сертифікатом на систему управління якістю, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001: 2008, що відповідає українським стандартом ДСТУ ISO 9001: 2009. Це є показником того, що підприємство належить до світового бізнесу і надає продукцію дійсно якісну і перевірену. Менеджмент компанії, досвід, чіткі завдання і цілі дозволяють з упевненістю дивитися в майбутнє, гарантувати взаємовигідне співробітництво.

Підприємство зацікавлено у встановленні та розширенні ділових контактів не тілько в Україні, а також і в державах близького та далекого зарубіжжя.  Наші співробітники готові вислухати ваші провозиції про співпрацю по готові вислухати ваші пропозиції про співпрацю по будь-яких каналах зв'язку зазначених на нашому сайті.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: