Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:
загальні питання, експорт, логістика
юридичні питання, форс-мажор
торгова марка, штрих-коди
інвентаризація товарно-матеріальних цінностей
відкриття бізнесу, закриття бізнесу
оформлення сертифікатів про походження товарів
товарознавча передвантажувальна експертиза
визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль
кадрові питання в умовах військового стану
бухгалтерський облік та оподаткування
цінові довідки та оцінка майна
переклад документів
фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій
З 2018 року всі суб'єкти підприємніцької діяльності повинні будуть вести бухоблік і складати фінансову звітність з урахуванням європейських правил, які встановлені Директивою ЄС №2013/34/ЕС від 26 червня 2013 року.
Серед законодавчих новацій, зокрема:
1. Вводяться критерії для поділу підприємств на мікропідприємства, малі, середні або великі.
.
2. З'явиться поняття «підприємства, що представляють суспільний інтерес», до яких будуть ставитися підприємства - емітенти цінних паперів, цінні папери яких допущені до біржових торгів, банки, страховики, недержавні пенсійні фонди, інші фінансові установи (крім інших фінансових установ та недержавних пенсійних фондів, які відносяться до мікропідприємств і малих підприємств) та підприємства, відповідно до Закону про бухоблік, які належать до великих підприємств.
3. Передбачається надання:
- великі підприємства;
- предприятия, підприємства, що представляють суспільний інтерес;
- підприємства, які здійснюють видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Довідка. Звіт про управління - документ, що містить фінансову і нефінансову інформацію, яка характеризує стан і перспективи розвитку підприємства і розкриває основні ризики і невизначеності його діяльності.
4. З'явиться поняття «таксономія фінансової звітності». Термін визначає ряд показників, які підлягають розкриттю. Ці показники надаються і систематизуються в електронному вигляді. Що і як буде розкриватися - визначить Мінфін в підзаконних актах.
5. Оприлюднення та уточнення фінансової звітності. Згідно ч. 3 ст. 14 Закону про бухоблік всі без винятку підприємства повинні забезпечувати доступність фінзвітності для ознайомлення юридичними і фізичними особами за місцем знаходження цих підприємств. Одночасно з цим ч. 2 ст. 14 Закону про бухоблік вводить нову обов'язок надавати копії фінзвітності за запитом юридичних і фізичних осіб в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 р № 2939-VI.