Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
04.10.2016

Отримати відомості з Єдиного держреєстру можливо буде в електронному вигляді

Отримати відомості з Єдиного держреєстру можливо буде в електронному вигляді

Отримати відомості із Єдиного держреєстру можливо буде в електронному вигляді

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 593 "Деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" суб'єктам господарювання надано можливість отримувати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в електронному вигляді - з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР з метою обробки та перетворення відкритих відомостей ЄДР для їх подальшого сприйняття автоматизованими і інформаційними системами.

 

Щомісячна плата за надання відомостей із ЄДР - 2 розміри мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому такі відомості надаються.

Порядок, терміни, критерії надання відомостей з ЄДР, умови і розмір абонентської плати за надання даної сервісної послуги будуть визначатися в договорі, укладеному з технічним адміністратором ЄДР.

 

Постанова надасть можливість системі ProZorro в автоматичному режимі спільно з єдиними державними реєстрами Міністерства юстиції перевіряти всіх замовників.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: