Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Обгрунтування переговорної процедури закупівлі послуги державним підприємством

Співпраця з державними організаціями має свої особливості. При необхідності закупівлі товару або послуги може виникати ряд питань, одним з яких є обгрунтування переговорної процедури.

Розглянемо практичний приклад.

Проблема: підприємство, що займається розробкою програмного забезпечення і наданням послуг у сфері IT-технологій, протягом п'яти років укладало договори з державною організацією на розробку спеціалізованого програмного забезпечення, його впровадження та подальше доопрацювання. У 2017 році виникла необхідність розробки додаткового функціонала даного ПЗ. У зв'язку з цим, державне підприємство вирішило закупити цю послугу для забезпечення своїх потреб. А оскільки вищевказане програмне забезпечення розроблялося, впроваджувалося і допрацьовувалося одним підприємством, то і подальша співпраця була бажаною. Таким чином, виникла необхідність в обгрунтуванні можливості здійснення закупівлі шляхом застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 5 частини 2 статті 35 Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р

Рішення: підприємство звернулося до ХТПП. Експерти провели аналіз наданих документів і нормативно-правових актів. В результаті було видано Експертний висновок, в якому обгрунтовувалася можливість застосування переговорної процедури при закупівлі державною організацією необхідної послуги у даного підприємства відповідно до пункту 5 частини 2 статті 35 Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р, а саме необхідності здійснити додаткову закупівлю у того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами або послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт) може привести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням.

В результаті, провівши переговори з державною організацією, підприємство уклало новий договір на надання послуг.

     

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: