Вверх
ПРОЕКТ COVID-19 БИЗНЕС-КЛИНИКИ
30.11.2017

Зерновой офис Министерства сельского хозяйства Туниса приглашает к сотрудничеству

Зерновой офис Министерства сельского хозяйства Туниса приглашает к сотрудничеству

В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що 23 жовтня 2017 року в м.Туніс відбулася зустріч співробітників Посольства України в Туніській Республіці з Головним виконавчим директором Зернового офісу Міністерства сільського господарства Тунісу Тауфіком Сааді з метою обговорення перспективи збільшення обсягів експорту українського зерна до Туніської Республіки.

У ході зустрічі Головним виконавчим директором Зернового офісу було повідомлено про відсутність практики оголошення тендерів на поставку зерна до країни. Інформація щодо зацікавленості туніських підприємств в імпорті зернової продукції надсилається виключно офіційно зареєстрованим в Зерновому офісі іноземним експортерам.

Для започаткування співробітництва із Зерновим офісом необхідно надіслати на ел. адресу Офісу (французькою мовою) такі документи:

  • Інформаційна анкета         (http://www. ос. agrinet.tn/images/pdf/Fiche_Renseignements2017.pdf);
  • копії фінансових звітів       за останні  два роки;
  • довідка про відсутність    банкрутства;
  • підписані специфікації.

Більш детальніша інформація щодо умов подачі документів знаходиться на офіційному веб-сайті Зернового офісу Міністерства сільського господарства Тунісу - http://www.oc.agrinet.tn/index.php/fr/2012-02-13-15-51-54/formulaires-a-telecharger.

Украина, 61037, г. Харьков, пр. Московский, 122 Б
Будьте в курсе последних новостей!
Подписывайтесь на новостную рассылку ХТПП
Разработка и продвижение сайта: