Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
27.03.2015

Засідання міжнародного Трейд-клубу в Харківській ТПП

Засідання міжнародного Трейд-клубу в Харківській ТПП

27 березня в Харківській торгово-промисловій палаті відбулося засідання міжнародного Трейд-клубу за участю представників Посольств зарубіжних країн в Україні, таких країн, як Азербайджан, Німеччина, Канада, Китай, Мексика, Малайзія, Польща, Норвегія, Росія, Словаччина.

У роботі засідання взяли участь представники більше 40 харківських підприємств і організацій, зацікавлених в розширенні ділових контактів і просуванні своєї продукції на світові ринки.

На початку зустрічі президент Харківської торгово-промислової палати Віктор Звєрєв привітав усіх присутніх. "Харківська торгово-промислова палата - старіша в Україні, цього року їй виповнюється 90 років. І ми раді, що такі важливі і актуальні нині переговори проходять в цих стінах", -  відмітив Віктор Звєрєв.

Президент Міжнародного Трейд-клубу, секретар Посольства Словаччини в Україні, Соня Крайчова виразила надію, що зустріч буде результативною і взаємовигідною.

Зустріч проходила у форматі особистих переговорів. В ході зустрічі  представники підприємств змогли передати свої пропозиції і рекламно-інформаційні матеріали.

P.s. Міжнародний Трейд-клуб об'єднує керівників і співробітників відділів з торгово-економічних питань Посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: