Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
20.10.2015

Нова послуга для владельцев онлайн-бизнеса

Нова послуга для владельцев онлайн-бизнеса

Для всіх власників сайтів компанія Ukrnames пропонує нову послугу - хостинг на надшвидких SSD дисках. Особливо ця послуга зацікавить власників-онлайн бізнесу. Завдяки застосуванню нового покоління жорстких дисків, SSD хостинг забезпечує швидшу роботу ваших сайтів, пошти і баз даних. Це дозволить покупцям швидше знаходити ваш сайт в мережі і швидко знаходити на ньому все, що необхідно.

Як це працює?

♦ Повільна швидкістьз авантаження сайту може негативно позначитися на пошуковому просуванні. Швидкість завантаження сайту на SSD хостингу в 5 разів вище на відміну від використання звичайного хостингу, тому такий сайт буде більш привабливий для пошукових систем і відвідувачів.

♦ При використанні високопродуктивних дисків на серверах - швидкість роботи сайтів стає вище. При цьому ціна на SSD хостинг залишається доступною за рахунок економії на енергоспоживанні.

♦ Крім високої швидкості завантаження сайтів, ви отримуєте також масу переваг при роботі з SSD хостингом - це зручна панель управління російською мовою, можливість отримання виділеного ip, управління користувачами ftp.

♦ Сервера SSD хостингу розташовані в дата-центрі компанії Ukrnames (Україна, Харків), що гарантує безпеку даних і цілодобову техпідтримку.  

Тарифи на послугу вказані на сайті: https://www.ukrnames.com/ssd-hosting/

Для тестування SSD хостингу 5 діб надається безкоштовно. Це дасть вам можливість повною мірою ознайомитися з можливостями нової послуги, не витрачаючи на це гроші.

При перенесенні сайту від іншого провайдера, місяць SSD хостингу надається безкоштовно. Крім цього, ви можете звернутися в службу підтримки Ukrnames для допомоги з перенесенням сайту.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: