Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
12.03.2020

Посольство Аргентинської Республіки в Україні інформує щодо V Всесвітнього форуму місцевого економічного розвитку

Посольство Аргентинської Республіки в Україні інформує щодо V Всесвітнього форуму місцевого економічного розвитку

Посольство Аргентинської Республіки в Україні інформує, що  6-8 травня 2020 року у м. Кордоба (Аргентина) буде проходити V Всесвітній форум місцевого економічного розвитку.

Головна мета Форуму - це сприяння міжнародному діалогу та обміну досвідом з питань місцевого економічного розвитку (LED). Форум стане платформою для діалогу з таких ключових питань, як:                                                                           

  •  Ліквідація бідності.
  •  Зайнятість та гідна робота.
  •  Стійке підприємництво.
  •  Багатосторонні партнерські стосунки, включаючи залучення громадянського суспільства, організацій працівників та роботодавців.

Організатором Форуму виступає Міжнародний комітет, до складу якого входять Програма розвитку ООН, Міжнародна організація праці (МОГІ), Організація Об’єднаних регіонів (OOP), Глобальна мережа міст та Об’єднані місцеві уряди (UCLG) та інші.

Вищезазначений форум організовується для посадових осіб та органів місцевого, регіонального та національного самоврядування; національних та міжнародних організацій приватного сектору та громадянського суспільства; агенцій міжнародного співробітництва; дослідників та експертів з університетів; працівників МЗС та посольств; місцевих агентств економічного розвитку; компаній та суб’єктів господарювання; а також для широкої громадськості.

Більш детальну інформацію щодо заходу можна знайти за посиланням: https://ledworldforum.org/ та https://www.adec.org.ar/

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: