Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
25.02.2019

Запрошуємо на вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу»

Запрошуємо на вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу»

27 лютого 2019 року у рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М» відбудеться безкоштовний вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу».

Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках. Програма заходу.

Під час вебінару товаровиробники регіону дізнаються про: інструментарій фінансової підтримки бізнес-проектів малого та середнього бізнесу ПАТ «Державний ощадний банк України», зокрема за рахунок участі у програмі підтримки малого бізнесу «Будуй своє!», а також алгоритм дій щодо отримання державної допомоги представниками сільськогосподарського, агропромислового сектору в рамках державної програми підтримки у 2019 році. Захід відбудеться 27 лютого з 16:00 до 17:00 години. Долучитися до заходу зацікавлені особи можуть за посиланням: https://youtu.be/Q-XzJQ6Try8

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: