Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
06.03.2018

Ділова зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні в Харківській торгово-промисловій палаті

Ділова зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні в Харківській торгово-промисловій палаті

5 березня 2018 р., в Харківській торгово-промисловій палаті відбулась Ділова зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні – паном Алішером Хабібуллаєвичем Абдуалієвим.

Мета зустрічі - обговорення перспектив бізнес-співпраці і взаємодії українських підприємств з узбецькими колегами, формування конкретних пропозицій від зацікавлених підприємців для подальшої передачі діловим колам Республіки Узбекистан.

На зустрічі були присутні представники найбільших харківських підприємств, НДІ, ВНЗ, а також Харківської обласної державної адміністрації.

В ході зустрічі представники підприємств мали можливість представити свої компанії, вироблену продукцію і коротко обговорити можливості співпраці з узбецькими партнерами.

Посол не тільки вислухав представників компанії, але і в ході проведення зустрічі зв'язувався з представниками державних установ та бізнес компаній і отримував підтвердження про зацікавленість в кожній почутій на зустрічі пропозиції.

За підсумками зустрічі Посол запропонував сформувати базу пропозицій харківських підприємств з описом продукції, що виробляється і побажаннями щодо співпраці, яка в подальшому повинна бути передана панові Послу для опрацювання з узбецькими компаніями та організації Skype-конференції для подальшого обговорення.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: