(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Запрошуємо на конференцію «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) для малих та середніх підприємств Харківського регіону»

2016-02-02 12:00:00

Запрошуємо Вас ознайомитися з можливостями та перевагами ефективного ресурсоспоживання на конференції «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)  для малих та середніх підприємств Харківського регіону» у рамках демонстраційного проекту міжнародної програми «Екологізація економік країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN), організаторами якої є Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центр ресурсоефективного та чистого виробництва та Харківська обласна державна адміністрація.

Метою заходу є:

- обговорення перспектив впровадження РЕЧВ на малих та середніх промислових підприємствах задля досягнення кращих еколого-економічних показників та підвищення конкурентоспроможності продукції шляхом скорочення споживання сировини, енергоносіїв та втрат ресурсів у процесі виробництва, можливостей взаємодії із національними та міжнародними фінансовими інституціями;

- ознайомлення з результатами роботи «Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва» в Харківському регіоні за 2015 рік;

- нагородження учасників «Клубу РЕЧВ» сертифікатами ЮНІДО;

- пошук та вибір нових підприємств для участі у «Клубі ресурсоефективного виробництва» у 2016 році.

Дата проведення: 4 лютого 2016 року

Початок: 13:00

Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 7 під’їзд, 4 поверх, конференц-зала Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації

Цільова аудиторія: власники, директори та представники головного інженерного складу малих та середніх промислових підприємств м. Харкова та Харківської області.

Участь у конференції та членство у «Клубі РЕЧВ» безкоштовні.

Набір підприємств-учасників «Клубу РЕЧВ» відбуватиметься шляхом розгляду анкет. Заповнити анкету Ви можете заздалегідь  або під час заходу.

Дізнатися більше та зареєструватися можна до 3.02.2016 р. за телефоном 050-202-86-01 або надіслати підтвердження на електронну адресу: omelchukivan@gmail.com, зазначивши у листі ПІБ та посади учасників від Вашого підприємства (до 2-х осіб). Контактна особа – Іван Омельчук, куратор Клубів РЕЧВ в Україні.