Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
02.02.2016

Запрошуємо на конференцію «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) для малих та середніх підприємств Харківського регіону»

Запрошуємо на конференцію «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)  для малих та середніх підприємств Харківського регіону»

Запрошуємо Вас ознайомитися з можливостями та перевагами ефективного ресурсоспоживання на конференції «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)  для малих та середніх підприємств Харківського регіону» у рамках демонстраційного проекту міжнародної програми «Екологізація економік країн Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN), організаторами якої є Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центр ресурсоефективного та чистого виробництва та Харківська обласна державна адміністрація.

Метою заходу є:

- обговорення перспектив впровадження РЕЧВ на малих та середніх промислових підприємствах задля досягнення кращих еколого-економічних показників та підвищення конкурентоспроможності продукції шляхом скорочення споживання сировини, енергоносіїв та втрат ресурсів у процесі виробництва, можливостей взаємодії із національними та міжнародними фінансовими інституціями;

- ознайомлення з результатами роботи «Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва» в Харківському регіоні за 2015 рік;

- нагородження учасників «Клубу РЕЧВ» сертифікатами ЮНІДО;

- пошук та вибір нових підприємств для участі у «Клубі ресурсоефективного виробництва» у 2016 році.

Дата проведення: 4 лютого 2016 року

Початок: 13:00

Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 7 під’їзд, 4 поверх, конференц-зала Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації

Цільова аудиторія: власники, директори та представники головного інженерного складу малих та середніх промислових підприємств м. Харкова та Харківської області.

Участь у конференції та членство у «Клубі РЕЧВ» безкоштовні.

Набір підприємств-учасників «Клубу РЕЧВ» відбуватиметься шляхом розгляду анкет. Заповнити анкету Ви можете заздалегідь  або під час заходу.

Дізнатися більше та зареєструватися можна до 3.02.2016 р. за телефоном 050-202-86-01 або надіслати підтвердження на електронну адресу: omelchukivan@gmail.com, зазначивши у листі ПІБ та посади учасників від Вашого підприємства (до 2-х осіб). Контактна особа – Іван Омельчук, куратор Клубів РЕЧВ в Україні.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: