Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
09.03.2016

Україна та Нідерланди проведуть бізнес-форум

Україна та Нідерланди проведуть бізнес-форум

Торгово-промислова палата України інформує, що 30 березня 2016 року у м. Гаага (Нідерланди) відбудеться українсько-нідерландський бізнес-форум, у ході якого будуть обговорені питання за наступними дискусійними панелями:

 - агропромислове виробництво, біоекономіка;

 - енергетика та енергоефективність;

 - ІТ-технології та інженерія;

 - інфраструктура і логістика/ транспорт.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, у т.ч. у якості спікерів певної панелі. Робоча мова Форуму - англійська.

Організатор Форуму від української сторони - Мінекономрозвитку України, від нідерландської - Нідерландське агентство підприємництва (RVO).

В рамках Форуму також пропонується проведення установчого засідання українсько-нідерландської Ділової ради, Угоду про створення якої було підписано президентом ТПП України та президентом Конфедерації промисловості та роботодавців Нідерландів 27 листопада 2015 року у м. Гаага (Нідерланди).

Беручи до уваги, що українсько-нідерландський бізнес-форум та установче засідання українсько-нідерландської Ділової ради відбудуться напередодні референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, вважаємо, що ці заходи, зокрема засідання Ділової ради, мають бути проведені на високому організаційному рівні, продемонструвати перспективи співпраці Нідерландів та України і таким чином сприяти ратифікації Угоди Нідерландами.

Додатки: 1. Проект програми форуму.

               2. Анкета члена делегації ТПП України

У разі зацікавленості звертатися до Торгово-промислової палати України за тел. 044-270-57-33 або по e-mail: isa-iprq@ucci.org.ua.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: