Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
07.12.2016

Запрошуємо на експертні дебати «Світова цифрова трансформація: шанси для України та перспективи економіки 4.0»

Запрошуємо на експертні дебати «Світова цифрова трансформація: шанси для України та перспективи економіки 4.0»

За ініціативи Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України та Ради експортерів та інвесторів при МЗС України 08 грудня 2016 року у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України відбудуться експертні дебати «Світова цифрова трансформація: шанси для України та перспективи економіки 4.0».

За оцінками міжнародного експертного середовища світ наразі стоїть на порозі 4-ої технологічної революції, що буде долати лінії поділу між фізичними, цифровими та біологічними системами. Нові економічні реалії ставлять перед нашої державою нові виклики, відповіді на які потрібно знайти вже сьогодні. У чому буде український comparative advantage? Які галузі національної економіки будуть локомотивами на шляху до економіки четвертого покоління? Більшість експертів схиляються до думки, що це - IT сектор. Саме він потребує уваги щодо необхідності розбудови інфраструктури, прямих інвестицій, покращенні діалогу B2G.

Напередодні щорічної сесії Всесвітнього економічного форуму у Давосі актуальним є обговорення сучасного стану готовності IT сектору України до входження до економіки 4.0 та проведення аналізу інвестиційних, технологічних та консультативних потреб України на згаданому напрямі.

У зв’язку з цим, запрошуємо Вас взяти участь у заході та повідомити про прийняте рішення до 02 грудня 2016 р. (e-mail: rei@mfa.gov.ua).

Попередня програма заходу.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: