Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
19.11.2019

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової делегації для участі в міжнародному діловому форумі «Експортер – 2019»

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової делегації для участі в міжнародному діловому форумі «Експортер – 2019»

ТПП України організовує діловий візит українських підприємців до м. Лісабон (Португалія) з  26 по 28 листопада п.р. для участі в міжнародному діловому форумі «Експортер – 2019», організатором якого являється Асоціація промисловців Португалії. За інформацією від Посольства, на захід було запрошено близько 500 португальських виробників та експортерів, 32 дипломатичні місії акредитовані в Португалії, а також міжнародні компанії з 60 країн світу. В роботі форуму також візьме участь Посольство України в Португальській Республіці. Мова заходу – англійська.

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової делегації українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній. Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них португальських ринках.

Вартість участі орієнтовно – 595 €. Проект програми.

В разі зацікавленості, прохання до 21 листопада п.р. повідомити ТПП України за тел. (067 230-90-38) або електронною поштою oas-ier@ucci.org.ua.

Додаткова інформація.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: