Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
13.09.2018

Нові правила з безпеки дітячих іграшок в Україні

Нові правила з безпеки дітячих іграшок в Україні

З 21.09.2018 г. вступає в силу Оновлений Технічний Регламент з безпеки дитячих іграшок, а також їх обігу на території України. Даний регламент розроблений на основі директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009 р про безпеку іграшок.

Діяе Технічного регламенту поширюється на продукцію, розроблену або призначену для використання у грі дітьми у віці до 14 років.

Дія цього Технічного регламенту не поширюється на:

  • обладнання для ігрових майданчиків, призначених для громадського користування;
  • ігрові автомати, призначені для громадського користування, незалежно від того, наводяться вони в дію за допомогою монет чи ні;
  • іграшкові транспортні засоби, оснащені двигунами внутрішнього згоряння;
  • іграшки з паровими двигунами;
  • пращі та катапульти;

 

Введення іграшок в обіг здійснюється за умови їх відповідності встановленим істотним вимогам безпеки, а саме іграшки, в тому числі хімічні речовини, які вони містять, не повинні загрожувати безпеці або здоров'ю користувачів або третіх осіб, коли вони використовуються за призначенням або з урахуванням передбачуваної поведінки дітей. Можливості дітей і осіб, які доглядають за ними, повинні враховуватися, зокрема, в разі, коли іграшки призначені для використання дітьми у віці до 36 місяців чи інших певних вікових груп.

Виробник дітячих іграшок повинен обов'язково вказувати свою контактну адресу на самому виробі або його упаковці.

Виробник також повинен скласти декларацію відповідності іграшки вимогам безпеки. Крім того, на кожну іграшку повинна складатися технічна документація, в якій вказуються всі заходи, прийняті виробником, для забезпечення безпеки виробу.

Перед введенням іграшки в обіг, виробники повинні будуть проводити аналіз хімічних, фізичних, механічних, електричних небезпек, загоряння, гігієнічних і радіоактивних небезпек, які може становити іграшка, а також оцінюють потенційний вплив таких небезпек на дітей.

Більш детально ознайомитися з вимогами щодо безпеки дитячих іграшок Вам допоможуть фахівці Харківської торгово-промислової палати.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: