Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:
загальні питання, експорт, логістика
юридичні питання, форс-мажор
торгова марка, штрих-коди
інвентаризація товарно-матеріальних цінностей
відкриття бізнесу, закриття бізнесу
оформлення сертифікатів про походження товарів
товарознавча передвантажувальна експертиза
визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль
кадрові питання в умовах військового стану
бухгалтерський облік та оподаткування
цінові довідки та оцінка майна
переклад документів
фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій
З 21.09.2018 г. вступає в силу Оновлений Технічний Регламент з безпеки дитячих іграшок, а також їх обігу на території України. Даний регламент розроблений на основі директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009 р про безпеку іграшок.
Діяе Технічного регламенту поширюється на продукцію, розроблену або призначену для використання у грі дітьми у віці до 14 років.
Дія цього Технічного регламенту не поширюється на:
Введення іграшок в обіг здійснюється за умови їх відповідності встановленим істотним вимогам безпеки, а саме іграшки, в тому числі хімічні речовини, які вони містять, не повинні загрожувати безпеці або здоров'ю користувачів або третіх осіб, коли вони використовуються за призначенням або з урахуванням передбачуваної поведінки дітей. Можливості дітей і осіб, які доглядають за ними, повинні враховуватися, зокрема, в разі, коли іграшки призначені для використання дітьми у віці до 36 місяців чи інших певних вікових груп.
Виробник дітячих іграшок повинен обов'язково вказувати свою контактну адресу на самому виробі або його упаковці.
Виробник також повинен скласти декларацію відповідності іграшки вимогам безпеки. Крім того, на кожну іграшку повинна складатися технічна документація, в якій вказуються всі заходи, прийняті виробником, для забезпечення безпеки виробу.
Перед введенням іграшки в обіг, виробники повинні будуть проводити аналіз хімічних, фізичних, механічних, електричних небезпек, загоряння, гігієнічних і радіоактивних небезпек, які може становити іграшка, а також оцінюють потенційний вплив таких небезпек на дітей.
Більш детально ознайомитися з вимогами щодо безпеки дитячих іграшок Вам допоможуть фахівці Харківської торгово-промислової палати.