Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
20.12.2017

В Україні з січня вводиться єдиний авансовий рахунок для митних платежів

В Україні з січня вводиться єдиний авансовий рахунок для митних платежів

В Україні з січня вводиться єдиний авансовий рахунок для митних платежів

Миністерство фінансів анонсувало введення єдиного авансового рахунку Державної фіскальної служби (ДФС) для сплати підприємствами митних платежів з 15 січня по бажанню підприємств і з 17 липня 2018 року - на постійній основі.

Як говориться в повідомленні міністерства, затвердження єдиного рахунку для митних платежів дозволить вирішити проблему, яка виникла в зв'язку з різними казначейськими рахунками у кожної митниці.

«У підприємств, які оформляють товари на різних митницях, виникає ситуація, коли на рахунку однієї митниці можуть залишатися деякі кошти, а для оформлення на інший цієї суми грошей не вистачає», - пояснюється в повідомленні

Після введення єдиного казначейського рахунку ДФС списання митних платежів при оформленні товарів не буде залежати від митниці, відзначає міністерство. При цьому окремі казначейські рахунки митниць будуть дійсними до 18 червня 2018 р.

У міністерстві уточнили, що нововведення дозволить підприємствам перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації до будь-якої митниці і платити митні платежі за єдиним авансовим рахунком, також створюється можливість автоматизації надання ДФС письмової інформації про використання коштів, внесених підприємством як авансові платежі в рахунок ДФС, чітко регламентуються процедури і напрямки перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, що вносяться до/або під час митного оформлення, тощо.

Як уточнюється, офіційна публікація наказу про затвердження відповідного порядку очікується 19 грудня в «Офіційному віснику» (№99)

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: