Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
27.11.2015

Американська програма бізнес стажування «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії»

Американська програма бізнес стажування «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії»

Американська програма бізнес стажування «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві».

Термін стажування: з 30 січня до 20 лютого 2016 року.

Програма стажування розроблена для фахівців у галузі цивільного і комерційного будівництва. Кандидати на участь мають займати посади із значним рівнем відповідальності та мати досвід роботи у даній галузі. Програма буде проходити англійською мовою з перекладом на російську.

Колишні випускники SАВІТ не можуть подавати документи на Програму. Розгляд і відбір кандидатів на участь буде проводити Міністерство торгівлі США.

Учасникам Програми Уряд США організує і сплатить переліт, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів у робочі години, медичну страховку і стипендію 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь термін стажування.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 4 грудня 2015 року.

Більш детальну інформацію щодо Програми, документів, вимог участі можна отримати у координатора програми SАВІТ при Посольстві СШA у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:Natalija.Shknyeyeva@trade.gov, тел.: +38 044 321 52 22, моб.: +38 095 274 02 15.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: