Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
18.11.2015

Запрошуємо до участі у семінарі-дискусії «Всесвітня торговельна система: вплив СОТ та ЄС на український бізнес»

Запрошуємо до участі у семінарі-дискусії «Всесвітня торговельна система: вплив СОТ та ЄС на український бізнес»

Інститут Економічних Досліджень та Політичних Консультацій запрошує взяти участь у семінарі-дискусії «Всесвітня торговельна система: вплив СОТ та ЄС на український бізнес», який відбудеться 24 листопада 2015 р. в м. Харків, вул. Сумська, 72, (офісний центр Platinum Plaza, 2 поверх, медіа-центр «Время») з 10.00 до 15.00.

Мета семінару-дискусії – підвищення обізнаності підприємств і бізнес-консультантів в сфері торговельної політики і практики щодо діяльності СОТ в цілому та можливостей просування і захисту підприємствами своїх економічних інтересів за допомогою відповідних механізмів СОТ.

У якості спікерів семінару-дискусії виступають: Валерій Пятницький, Радник Прем’єр-міністра України; Ігор Бураковський, Голова Правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій; Петер Сталенгейм, експерт з торговельної політики ЄС, Швеція; Дмитро Луценко, Проект технічної допомоги ЄС «Торговельна політика і практика в Україні»; представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; міжнародні експерти. Детальна програма семінару-дискусії додається.

У зв’язку з тим, що кількість учасників семінару-дискусії обмежена, перевага буде віддана тим представникам компаній, які першими повідомлять про свою участь нашому партнеру – Харківському регіональному центру з інвестицій та розвитку, надіславши до 20.11.2015р. на E-mail: kharkiv.rcid@gmail.com назву підприємства, прізвище, ім’я та по-батькові, посаду та телефон учасника.

Додаткову інформацію щодо участі у семінарі-дискусії «Всесвітня торговельна система: вплив СОТ та ЄС на український бізнес» можна отримати за телефоном: (057) 750-67-61.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: