Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
03.09.2015

Навчальний семінар «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості»

Навчальний семінар «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості»

Харківська торгово-промислова палата від імені Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») і Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»)  запрошує на навчальний семінар «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості».

Семінар організується для власників та керівників промислових підприємств, сервісних інжинірингово-консалтингових компаній, представників органів влади в рамках Проекту технічної допомоги UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), що фінансується за рахунок Глобальної екологічної фундації (ГЕФ). Навчальний матеріал викладатиме міжнародний експерт англійською мовою з послідовним перекладом українською.

Метою Проекту є розвиток ринкових умов для підвищення енергоефективності та впровадження міжнародного досвіду в управлінні енерговикористанням енергоємних виробничих підприємств України – великих, середніх та малих, як основи для підвищення їх конкурентоспроможності при забезпеченні комплексного підходу до зниження викидів парникових газів та покращення довкілля. Згідно робочої програми Проекту планується реалізація програм навчання фахівців та пілотних проектів зі створення Систем енергоменеджменту на підприємствах, проектів з підвищення енергоефективності та підтримки оптимізації систем, що споживають енергію на виробництві.

Семінар буде проводитись 11 вересня 2015 р. в НТУ «ХПІ».

Для реєстрації необхідно заповнити заявку учасника та відправити її електронною поштою за адресою lena@kcci.kharkov.ua або по тел./факсу (057) 751-99-46. Програма семінару.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: