Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
10.08.2016

Робота «Нового Шовкового шляху» налагоджується

Робота «Нового Шовкового шляху» налагоджується

Міністерство інфраструктури України  налагоджує функціонування роботи  
«Нового Шовкового шляху»

Міністерство інфраструктури на даний момент посилено займається встановленням зв’язків з провідними країнами регіонів, що входять до структури «Нового Шовкового Шляху» для забезпечення його ефективної роботи. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з уповноваженим послом Туркменістану в Україні. Також міністр підкреслив про досягнення домовленості між Азербайджаном, Казахстаном та Китаєм в цьому питанні, окрім того, очікуються позитивні результати в направленості роботи з Туркменістаном. «Ми зацікавлені в тому, щоб організувати стабільні й постійні поставки цим шляхом до Туркменістану» - підкреслив Володимир Омелян.

Міністр зауважив, що зараз пріоритетним є встановлення тарифів і ставок мита, для цього повинна бути створена Координаційна Рада з питань транзиту, до складу якої увійдуть представники Міністерства інфраструктури, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також Державної фіскальної служби.

Володимир Омелян підкреслив, що в даному питанні, позитивний досвід Азербайджану може стати для України вагомим прикладом, адже саме таким способом, можна створити ефективну основу для роботи з національним та міжнародним бізнесом.

Окрім того, уповноважений посол Туркменістана в України звернув увагу на питання авіації, адже пряме сполучення між Україною та Туркменістаном досі не налагоджене. На що міністр інфраструктури заявив, що  Харківський і Львівський аеропорти готові для співпраці з туркменістанськими авіалініями.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: