Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
05.04.2018

III Польсько-східна конференція PUIG-Lub-Invest

III Польсько-східна конференція PUIG-Lub-Invest

Харківська торгово-промислова палата інформує о проведенні III Польсько-східної конференції PUIG-Lub-Invest, яка відбудеться 14-15 червня 2018 р. в м. Люблін, Польща.

На конференції планується присутність близько 300 учасників із Польщі, України, Беларусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Венгрії, Словаччини та інших країн регіону. Будуть присутні представники влади Польщі та України, а також представники бізнесу, фінансів, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів подтримки підприємництва.

Ця важлива для польсько-східних господарських відносин подія стане можливістю для поглиблення знань в області торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також послужить можливістю створення ряду партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Програма заходу розроблена на основі двох тематичних блоків, один з яких буде присвячений польським учасникам під назвою «Ефективні інструменти розвитку регіонів, міст і гмін», а друга частина під назвою «Взаємні інвестиції як гарантія транскордонного економічного розвитку» буде виділена для учасників з-за кордону.

Особливу увагу буде приділено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, що стосуються реєстрації діяльності в Польщі та Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Это важное для польско-восточных хозяйственных отношений событие станет возможностью для углубления знаний в области торговли, инвестиций и международных финансов, а также послужит возможностью создания ряда партнерских отношений с представителями бизнеса из многих стран.
 

Контактна особа:
Andrzej Drozd
Віце-президент ПУХП
тел: 796-093-863
e-mail: andrzej.drozd@pol-ukr.com

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: