Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
21.06.2018

Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати!»

Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати!»

Торгово-промислова палата України запрошує відвідати Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати!» (далі - Форум), який відбудеться 26 червня 2018 р. в приміщенні ТПП України.

Форум збере під одним дахом близько 500 представників малих і середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також фінансових установ, перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток і зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає насичену програму, що складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.
Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм і проектів підтримки бізнесу від національних і міжнародних організацій, в тому числі українських фінансово-кредитних установ.
Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network і Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЄС і обмін досвідом і налагодження ділових зв'язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

 

Програма заходу

 

Посилання на захід: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ii-natsionalnii-forum-instrumenti-finansovoyi-ta-tekhnichnoyi-pidtrimki-msp-v-ukrayini

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: