Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
12.09.2016

Компанія КПМГ в Україні запрошує взяти участь у семінарі «Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб в Україні. Перспективи та тонкощі деофшоризації»

Компанія КПМГ в Україні запрошує взяти участь у семінарі «Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб в Україні. Перспективи та тонкощі деофшоризації»

20 вересня 2016 року компанія КПМГ в Україні проведе

семінар «Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб в Україні. Перспективи та тонкощі деофшоризації».

 

Захід триватиме з 15.00 до 18.00, за адресою: 2 поверх офісного центру "Platinum Plaza", медіацентр «Время», вул. Сумська, 72, м. Харків.

 

Спікером заходу буде Лариса Антощук, керівник практики з вирішення податкових спорів КПМГ в Україні.

 

Програма включатиме такі питання:

? законопроекти по деофшоризації в Україні – врахування у діяльності компаній;

? вплив на український бізнес міжнародних ініціатив по боротьбі з вимиванням податкової бази та виводом прибутків в низькоподаткові юрисдикції (на прикладі найдорожчих податкових спорів 2010-2016 рр.);

? структурування відносин з ФОП в Україні як елемент внутрішнього офшору;

? валютне регулювання – свіжі зміни, які має враховувати бізнес;

? аналіз нових спорів із податковими органами за результатами податкової перевірки (оскарження дій, бездіяльності, рішень податкової) щодо трансфертного ціноутворення, СЕА ПДВ, інвестиційного доходу фізичних осіб, податку на доходи нерезидентів.

 

Зустріч буде корисна власникам та менеджерам компаній фінансового та реального секторів економіки, корпоративним юристам, молодим фахівцям. 

 

Доповідач:

Лариса Антощук, керівник практики вирішення податкових спорів КПМГ в Україні, адвокат, має понад 10 років досвіду юридичного супроводу господарської діяльності,  в захисті бізнесу в судах, наданні юридичних послуг українським та міжнародним компаніям стосовно питань, пов'язаних з питаннями оподаткування в Україні.

 

У разі Вашої зацікавленості у відвіданні даного заходу, будь ласка, повідомте нас про це електронним листом до 19 вересня 2016 року і зазначте наступну інформацію:

- назва компанії;

- кількість учасників від компанії (не може перевищувати 2 учасників. Якщо кількість зацікавлених осіб буде завеликою, КПМГ залишає за собою право обмежити участь від компанії 1 особою);

- ПІБ учасників;

- посада учасників;

- контактний телефон та e-mail.

 

Участь у заході безкоштовна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

 

Захід відбудеться за підтримки Європейської бізнес асоціації.

 

Будемо раді бачити Вас на нашому семінарі!

 

За будь-якою інформацією стосовно заходу звертайтесь до Марії Кошутської за телефоном +380 (44) 490 55 07 або електронним листом на адресу mkoshutska@kpmg.ua

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: