Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
15.06.2020

Україна вводить антидемпінгові мита для захисту українських товаровиробників

Україна вводить антидемпінгові мита для захисту українських товаровиробників

22 травня 2020 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому було розглянуто питання захисту українських товаровиробників від недобросовісного імпорту. В результаті засідання узгоджені остаточні і попередні обмежувальні заходи щодо імпорту конкретних груп товарів в Україні.

На сьогоднішній день визначені наступні ставки антидемпінгових мит:

  • остаточно прийнято 51,52% мита на імпорт сталевих безшовних-гарячо-деформованих труб, походженням з Китайської Народної Республіки. Тільки для двох груп компаній встановлюється 0% мита на окремі вузькі товарні групи, які або взагалі не виробляються в Україні або мають дуже незначні обсяги виробництва;
  • попередньо визначено 18% мито на імпорт полімерних матеріалів незалежно від країни походження;
  • встановлено попереднє антидемпінгове мито в розмірі 19,75% щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки.

 

За результатами проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації встановлено антидемпінгове мито для Білорусі в розмірі 21,32%, для РФ - в розмірі 45,79%.

Продовжено дію антидемпінгових мит в розмірі 123% на імпорт в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки у зв'язку із закінченням строку їх застосування.

За результатами розгляду заяви про проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження, комісія визначила почати розслідування.

Більш детально ознайомитись як з експортними, так і імпортними митами на товари на території України допоможуть аналітики Харківської ТПП.

(057) 751-99-23, (067) 571-31-21

 saypanova@kcci.kharkov.ua

 

Джерело: Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: