Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
22.10.2015

Стажування у Німеччині

Стажування у Німеччині

28-29 жовтня 2015 року на базі київського проектного офісу GIZ (м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), буд. 44, оф. 5) відбудеться набір претендентів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики “Fit for Partnership with Germany” у 2016 році.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники Програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями.

Цільові групи Програми - українські підприємства як суб’єкти ЗЕД, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність, а також управлінні установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної форми власності.

Участь у Програмі здійснюється за рахунок німецької сторони.

Контактна особа: Степащенко Світлана Михайлівна - керівник проектного офісу, тел.: (044) 228 42 53, (044) 531 ЗО 56, e-mail: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

Дізнатися більше про співбесіди щодо стажування у Німеччині можна на сайті GIZ.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: