Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
23.01.2017

Запорізька торгово-промислова палата запрошує на форум «Діалог між внутрішньо переміщеними особами та приймаючою громадою щодо працевлаштування ВПО в Запоріжжі»

Запорізька торгово-промислова палата запрошує на форум «Діалог між внутрішньо переміщеними особами та приймаючою громадою щодо працевлаштування ВПО в Запоріжжі»

Запорізька торгово-промислова палата запрошує взяти участь у першому в регіоні форумі «Діалог між внутрішньо переміщеними особами та приймаючою громадою щодо працевлаштування ВПО в Запоріжжі», що відбудеться 16 лютого 2017 року у виставковому центрі «Козак-Палац».

Захід ініційований Запорізькою торгово-промисловою палатою за сприяння Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Мета форуму:   створити сприятливі умови для ефективного діалогу внутрішньо переміщених осіб та місцевої громади у питаннях працевлаштування ВПО, зокрема, професійної адаптації людей з обмеженими можливостями, трудової інтеграції та розвитку підприємництва.

Сьогодні залишається гострою проблема безробіття внутрішньо переміщених осіб, є труднощі у реалізації бізнес-проектів вимушених переселенців. Захід має стати ефективним інструментом щодо активізації діалогу між ВПО, приймаючою громадою та бізнес-спільнотою. В рамках Форуму будуть представлені успішні бізнес-проекти внутрішньо переміщених осіб із інших регіонів України, темами обговорення стануть питання підприємницької активності серед ВПО, створення робочих місць та стимули для роботодавців.

Які економічні можливості допомоги постраждалим від конфлікту на Сході України? Як заснувати чи перемістити бізнес до іншого регіону? Як підвищити спроможність представників бізнесу, які надають підтримку внутрішньо переміщеним особам? - відповіді на ці та інші питання планується отримати під час діалогового Форуму.

Найконструктивніші пропозиції, що будуть опрацьовані учасниками, планується оприлюднити у підсумковій Резолюції. Запрошуємо підтримати ініціативу активного діалогу!

Запрошуємо Вас прийняти участь у заході, де Ваша думка у вигляді висвітлення незалежного погляду, коментарів і рекомендацій щодо проблем працевлаштування ВПО була б надзвичайно корисною та цікавою.

Впевнені, що реалізація цього проекту спільними зусиллями буде сприяти розширенню можливостей адаптації внутрішньо переміщених осіб в регіоні та стане поштовхом до нових бізнес-ініціатив!

Координатор заходу від Запорізької ТПП: начальник УОР та МВ Нагорна Ксенія Олександрівна 061 233-11-72, 050-484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: