Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
18.10.2016

До уваги підприємців, які зацікавлені в співробітництві з Туркменією!

До уваги підприємців, які зацікавлені в співробітництві з Туркменією!

Запрошуємо до участі підприємства та компанії України, зацікавлені у налагодженні/розвитку співробітництва з туркменськими партнерами.

 

21 жовтня 2016р. у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська,33, кімната № 101, 1-й поверх) відбудуться загальні збори членів української частини Українсько-Туркменської ділової ради за участю підприємств та компаній України заінтересованих у налагодженні/розвитку співробітництва з туркменськими партнерами.

Під час засідання планується розглянути деякі аспекти поточної та перспективної діяльності Ради, а також питання організаційного характеру, зокрема, оновлення складу керівництва української частини Українсько-Туркменської ділової ради та прийом у члени Ради нових підприємств/компаній.

Початок засідання – о 14.30, реєстрація – з 14.00.

У разі зацікавленості щодо участі необхідно не пізніше 20 жовтня 2016 р. надіслати на електронну адресу: zea-ier@ucci.org.ua, isa-iprg@ucci.org.ua таку інформацію: назва компанії/підприємства; ПІБ представника, посада; тел., факс, електронна адреса, веб-сторінка.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

Додаткова інформація за тел.: 044 2780930, 2705733 (Департамент міжнародного співробітництва).

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: