Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
21.09.2015

III Коопераційна біржа лісної промисловості KOOPDREW 2015

III Коопераційна біржа лісної промисловості KOOPDREW 2015

Захід відбудеться під гаслом: „Зміни на європейському та національному ринку лісної промисловості - революція чи еволюція?"

Традиційно KOOPDREW поєднує у собі елементи конференцій та зустрічей у форматі «Бізнес для бізнесу». В рамках конференційного блоку розглядатимуться найбільш важливі питання та останні події, які мають вирішальне значення для ситуації в деревообробній промисловості в Польщі та Європі. Дані питання висвітлюватимуть авторитетні експерти з різних країн.

В рамках блоку «В2В» учасники матимуть можливість зустрітися, встановити нові ділові контакти та здійснити прямий обмін інформацією з закордонними колегами. Всі, хто буде зацікавлений переговорами з конкретними компаніями або пошуком конкретних пропозицій, можуть розраховувати на допомогу організаторів в залученні уваги потрібних партнерів і не тільки з Польщі.

Наступного дня учасники коопераційної біржі матимуть можливість відвідати виставку машин та обладнання для лісної промисловості ДРЕМА 2015, яка проходитиме на території Познанського виставкового центру. В рамках виставки вперше буде створена зона для виробників виробів з деревини "Зона деревини В2В Wood Meetings".

Детальна інформація про захід, програма та формуляр-заявки.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: