Вверх
ПРОЕКТ COVID-19 БИЗНЕС-КЛИНИКИ
14.11.2017

Запрошуємо на Другу міжнародну кувейтську торгівельну виставку

Запрошуємо на Другу міжнародну кувейтську торгівельну виставку

У період з 6 до 10 лютого 2018 року у Міжнародному виставковому центрі Кувейту («Kuwait InternationalFair») під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль- Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха відбудеться Друга міжнародна кувейтська торгівельна виставка.

У рамках зазначеного заходу заплановане проведення міжнародного економічного форуму «KEF-2018», у ході якого учасників буде ознайомлено з програмою економічного розвитку Кувейту до 2035 року, а також з мега­проектами, які планується реалізувати протягом зазначеного періоду, інвестиційними можливостями та перспективами емірату.

Для участі у Другій міжнародній кувейтській торгівельній виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті http://www.itf-kw.com/ шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу «Participants/Downloads». Залежно від розміщення та обладнання обраної виставкової площі визначається загальна вартість оренди, яку необхідно сплатити на рахунок Міжнародного виставкового комплексу Кувейту та надіслати підтверджуючий документ разом із заповненою аплікаційною формою.

Згідно з попередньо отриманими роз’ясненнями від організаторів заходу при заповненні анкети, автоматично визначаються ціни за оренду виставкових площ.

Аплікаційна форма може бути заповнена як кожною компанією окремо, так і організацією, яка представлятиме групу виробників продукції чи надавачів послуг.

Передбачається, що у виставці будуть представлені провідні компанії не лише арабських країн Затоки, а багатьох інших європейських та азіатських держав, що дасть змогу позиціонувати її як платформу для встановлення міжнародних торгівельних контактів.

Відповідальною особою від KIF за організацію Другої міжнародної кувейтської торгівельної виставки визначена Мата Аль-Якуб (ManwaJ.Al- Yaqoub), роб. тел. (+965) 2538 7100 (ext. 188), факс - (+965) 2539 8123 (2539 3872), моб.тел. (+965) 9769 9023 (WhatsApp), email: M.alyaqoub@kif.net.

122 Б, пр. Московский, г. Харьков, 61037, Украина
Будьте в курсе последних новостей!
Подписывайтесь на новостную рассылку ХТПП
Разработка и продвижение сайта: