Вверх
ПРОЕКТ COVID-19 БИЗНЕС-КЛИНИКИ
06.04.2017

Приглашаем на «ЭкоФорум-2017» в Запорожье

Приглашаем на «ЭкоФорум-2017» в Запорожье

«ЕкоФорум-2017»:

у Запоріжжі відбудеться міжнародний екологічний форум

 

З 30 травня по 1 червня 2017 року у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б) відбудеться Міжнародний екологічний форум – «Еко Форум – 2017».

 

Організатори заходу:

Міністерство екології та природних ресурсів України 

Міністерство освіти і науки України 

Запорізька міська рада 

Запорізька торгово-промислова палата 

Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища ТПП України

Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» 

 

Масштабний екологічний проект покликаний стати майданчиком для розвитку міжнародного природоохоронного співробітництва, представлення досвіду зарубіжних країн у сфері екологічної безпеки, інструментів підвищення якості навколишнього середовища як одного з визначальних факторів конкурентоспроможності країни. Очікується, що ЕкоФорум стане поштовхом до реалізації нових екологічних проектів, створення системи кооперації та субконтрактингу між великими та малими підприємствами на засадах запровадження екопрограм, сприятиме залученню інвестицій та інновацій, стимулюватиме розвиток екологічної культури.

Бізнес-спільнота, громадськість Запорізького регіону - розвинутого промислового, аграрного, наукового, історико-культурного центру - зацікавлена у залученні до активної участі в ЕкоФорумі широкої аудиторії. Напередодні Міжнародного дня охорони навколишнього середовища до Запоріжжя запрошуються представники бізнесу та влади, дипломати та громадські діячі, науковці, організації з підтримки бізнесу, інвестиційні інституції. Адже поліпшення екологічного стану та покращення якості життя особливо важливо для мешканців індустріальних міст і регіонів України, де зосереджена значна кількість металургійних, машинобудівних, хімічних та інших виробництв.

 

«ЕкоФорум» об’єднає експозиційний, дискусійний та комунікаційний майданчики

Ековиставка – місце зустрічі великих промислових підприємств, що активно запроваджують нові екологічні стандарти у свою діяльність, комунальних підприємств та розробників сучасних екологічних проектів, товарів та послуг – науково-дослідних інститутів, малих та середніх підприємств. Також будуть представлені органічні продукти харчування, екомобілі, експозиції ландшафтного дизайну та інші пропозиції на користь екологічного способу життя.

 

Тематичні сесії будуть присвячені таким питанням:

- реформування системи управління природоохоронною діяльністю та державного природоохоронного нагляду;

- охорона повітряного басейну, технології та обладнання захисту атмосферного повітря від викидів забруднюючих речовин;

- охорона водних ресурсів, водопостачання, водовідведення, технології та обладнання з очищення природної та стічної води;

- система контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища;

- переробка промислових та побутових відходів, енергетичний потенціал відходів, використання вторинної сировини;

- боротьба з карантинними рослинами;

- енергозбереження та енергоефективність.

 

Комунікаційний майданчик – платформа для презентації та обговорення проектів, проведення майстер-класів, інтерактивних акцій за участю бізнесу, громадськості, студентів та школярів.

 

• Довідково:

«ЕкоФорум» є продовженням заходів під брендом  «Запорізький міжнародний інвестиційний форум» (ZIIF). Це професійний діалоговий майданчик для обговорення перспектив розвитку регіону, налагодження контактів запорізьких підприємств з потенційними партнерами та поглиблення їх співробітництва з інвесторами, проводиться з 2007 року.

Окремі дискусійні панелі присвячуються машинобудуванню та металургії, агросектору та енергетиці, у центрі уваги – питання аутсорсингу та кооперації, державно-приватного партнерства, децентралізації.

Кожного року до обговорення залучаються все більше українських та закордонних фахівців, зокрема, представників Білорусі, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Литви, Нідерландів, Польщі, Фінляндії, Франції, Чехії та інших країн.

Традиційно форуми супроводжують спеціалізовані виставкові експозиції. Сучасною платформою для реалізації заходів такого формату з 2010 року виступає ВЦ «Козак-Палац» - найбільший виставковий центр південно-східного регіону України, сучасний комплекс з загальною площею більше 10 тис. кв. м та розвинутою інфраструктурою.

 

Акредитація ЗМІ:

тел. (061)213-51-13

e-mail: pressa@cci.zp.ua

Украина, 61037, г. Харьков, пр. Московский, 122 Б
Будьте в курсе последних новостей!
Подписывайтесь на новостную рассылку ХТПП
Разработка и продвижение сайта: