Вверх

ПРАЦЮЄМО В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:

  • загальні питання, експорт, логістика - 095 399 09 14

  • юридичні питання, форс-мажор, торгова марка, штрих-коди - 050 312 84 04

  • оформлення сертифікатів про походження товарів - 050 305 77 80

  • визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль - 050 405 09 80

  • кадрові питання в умовах військового стану - 050 145 21 95

  • бухгалтерський облік та оподаткування - 050 407 70 08

  • цінові довідки та оцінка майна - 050 405 09 80

  • переклад документів - 099 470 17 15 - 093 771 64 665

Чего и сколько можно ввозить в Укратну частным лицам согласно таможенных правил

Граждане, достигшие 18-летнего возраста, могуть ввозить алкогольные напитки и табачные изделия на таможенную территорию Укратны в ручном багаже или сопроводительном багаже без уплаты таможенных платежей и без письменного декларирования в таких количествах в расчете на одного человека:

1) 200 сигарет или 50 сигар или 250 граммов табака, или эти товары в наборе общим весом, не превышающем 250 граммов;

2) 5 литров пива, 2 литра вина, 1 литр крепких (с содержанием спирта более чем 22 %) алкогольных напитков.

Ввоз на таможенную территорию Украины алкогольных напитков и табачных изделий гражданами, не достигшими 18-летнего возраста, не допускается.

Граждане могут ввозить на таможенную территорию Украины пищевые продукты для собственного употребления на общую сумму, не превышающую эквивалент 200 евро на одного человека, в таких объемах:

- в упаковке производителя, предназначенные для розничной торговли, – в количестве не более чем одна упаковка или общей массой, не превышающей 2 килограмма, каждого наименования на одного человека;

- без упаковки – в количестве, не превышающуем 2 килограмма каждого наименования на одного человека;;

- без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу;

Харчові продукти вагою до 10 кг в упаковці виробника, що надходять на адресу громадян у міжнародних поштових або експрес-відправленнях.

Не підлягають переміщенню на митну територію України в несупроводжуваному багажі продукти харчування без упаковки виробника.

Ввезення на митну територію України товарів, що класифікуються в – 24 групах Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться громадянами для вільного обігу, в будь-яких обсягах не дозволяється.

Статтею 197 Митного кодексу України визначено порядок пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів у разі встановлення законами обмежень  щодо їх переміщення через митний кордон України.  Пропуск таких товарів через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюються митними органами на підставі отриманих з використанням засобів інформаційних технологій документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень, виданих державними органами, уповноваженими на здійснення відповідних контрольних функцій, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, якщо подання таких документів митним органам передбачено законами України. Переліки таких товарів (із зазначенням їх опису та коду згідно з УКТ ЗЕД) затверджуються Кабінетом Міністрів України.

На виконання статті 197 Кодексу Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21.05.2012 № 436 “Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України”. Цією постановою також  визначено перелік документів, що видаються державними органами або іншими юридичними особами, уповноваженими на видачу цих документів, для подання їх митним органам при пропуску товарів через митний кордон України та їх митному оформленні.

Статтею 319 Митного кодексу встановлено, що товари, які переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю, можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному та радіологічному контролю.

У пунктах пропуску через державний кордон України зазначені види державного контролю (крім радіологічного) здійснюються митними органами у формі попереднього документального контролю на підставі інформації, отриманої від державних органів, уповноважених на здійснення цих видів контролю, з використанням засобів інформаційних технологій.

Перелік товарів, які підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю) у разі переміщення їх через митний кордон України, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1031.

Порядок здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1030.

Митний контроль та відповідне митне оформлення таких товарів завершуються тільки після проведення встановлених законами України для кожного товару зазначених видів контролю. 

 

Перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України згідно із законами України.

 

122 Б, пр. Московский, г. Харьков, 61037, Украина
Будьте в курсе последних новостей!
Подписывайтесь на новостную рассылку ХТПП
Разработка и продвижение сайта: