(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Міжнародна виставка: 8 сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном
8 сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном

Харківська торгово-промислова палата разом з Центром Міжнародної ділової співпраці Торгово-Промислової Палати України при підтримці ГО "Sink Link" запрошує прийняти участь в Українському колективному стенді інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, українських підприємств та приватних осіб, на Восьмій сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном  яка буде проведена за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР в Пекінському Виставковому центрі в період з 20 по 21 жовтня 2016 року. Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні.

Партнерами Ярмарки є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, ООН з промислового розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об'єднань, експертів. Ярмарок надає великі можливості для інвестування та налагодження партнерських зв’язків для її учасників і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, а також сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва. Кожна сесія Ярмарку збирає представників більш ніж зі 100 країн і регіонів світу (на даній Ярмарці планується участь більше 1000 великих державних і приватних підприємств).

В рамках роботи 8-ї сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці посольства України в Китаї.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати' думки експертів в області залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Восьмої сесії Ярмарку.

В разі зацікавленості просимо надіслати анкету учасника на електронну адресу Харківської ТПП:expo.gnp@gmail.com

Ваш особистий консультант Ольга Ситник, тел.: (057) 714-96-89, тел.моб.: (050) 301-65-73 , e-mail:expo.gnp@gmail.com

Оплата
Дата поездки:
Оставьте заявку на участие
Мероприятие состоится:
20-21 Жовтня 2016
(с до )
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Стоимость участия:

Попередня вартысть участі української компанії  (з інвестиційним проектом) на колективному стенді України становить: 9 кв.м. – 3950 у.е., 4,5 кв.м. – 2225 у.е., 3 кв.м. – 1480 у.е. Додатково сплачується організаційний внесок Харківській ТПП – 4000 грн (в т.ч. НДС).

Количество мест ограничено! Спешите зарегистрироваться!
Зарегестрироваться