(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Третейський суд при Палаті

Третейський суд

Основне завдання Третейського суду – захист майнових і немайнових прав прав та інтересів громадян і юридичних осіб, які охороняються законом, шляхом всебічного розгляду та вирішення спорів відповідно до закону. Правила і порядок третейського розгляду встановлюються Положенням та Регламентом Третейського суду при Харківській ТПП.


Рішення, прийняті Третейським судом, виконуються сторонами добровільно, є остаточними і оскарженню не підлягають. У разі невиконання прийнятого рішення добровільно, вступає в дію примусовий порядок виконання, передбачений Законом України «Про виконавче провадження».

 

Переваги розгляду суперечок в Третейському суді Палати
 • Оперативність:
  як правило, вирішення питань в Третейському суді відбувається швидче, що вигідно відрізняє його від судів загальної юрисдикції.

 • Конфідеційність:
  без згоди сторін відомості, що стали відомими в ході розгляду справи, не можуть бути оприлюднені Третейським судом.

 • Право сторін вибирати
  третейських суддів, а також місце проведення засідань суду і мову третейського чинства.

 • Остаточність рішення
  Третейскього суду і можливість оскарження його лише на процесуальних підставах;

 • Негайний вступ в законну силу рішення
  Третейського суду і можливість примусового його виконання.

Справи, що підглядають розгляду Третейським судом
 • Визнання права власності на майно (крім нерухомості).
 • Визнання дійсними договорів, які підлягають нотаріальному затвердженню, укладених у простій формі, у випадках, коли відбулось повне або часткове виконання договору, но одна із сторін ухилилася від його нотаріального підтвердження.
 • Вирішення суперечок, пов'язаних із укладанням, зміною, розторгненням господарських і цивільних договорів: купля-продаж товарів, виконання робіт, надання послуг, обмін товарами і послугами, перевозення вантажів і пасажирів, торгове представництво і посредництво, оренда (лізинг), науково-технічний обмін, капітальне будівництво, лицензійні операції, страхування та інші суперечки;
 • Вирішення суперечок, пов'язанихх із виконанням господарських і цивільних договорів, в тому числі із стягенням заборгованості, збитків і неустойки, а також спонуканням до виконання договірних зобов'язань.
 • Вирішення суперечок, пов'язаних із витребуванням майна із чужого незаконного володіння;
 • Інші справи, які виникають із цивільних і господарських правовідношень, за винятком справ, визначених Законом України "О третейських судах».

Потрібна допомога? Напишіть нам!

Напишіть нам, ми передзвонимо і надамо детальнішу інформацію про послуги, що надаються, їх вартість і можливі варіанти обслуговування.

Мащенко Наталія Вікторовна
Керівник юридичного відділу E-mail: nat@kcci.kharkov.ua
(057) 752-56-46
(057) 714-96-90