(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Спікери
Перепелиця Галина Вікторівна

Найближчі події:
Сисун Владлен Вікторович

Керівник Європейського Проекту "Розвиток професійних компетенцій фахівців України", Директор консалтингового центру "Європейська технічна допомога", ТОВ, кандидат економічних наук.

Доброскок Ірина Миколаївна

Доброскок Ірина Миколаївна - талановитий керівник "Школи приватного бізнесу" з багатим досвідом проведення консультацій по бухгалтерському обліку і оподаткуванню (18 років), а також семінарів-практикумів (15 років). На лекціях ви взнаєте корисну і актуальну інформацію, яка буде вам корисною в вашій професійній діяльності.

Найближчі події:
Перепелиця Галина Вікторівна, Перепелица Валерій Іванович

Практичний досвіт роботи у сфері таможеного декларування майже 20 років.

Найближчі події:
Кравченко Катерина Евгеніївна

Реализовані інвестиційні проекти: котеджне містечко Маєток (м. Київ); автоматизована система GPS моніторингу і контролю транспортних засобів "AUTO OnLine"; система управління житловим фондом "ОСББ на зміну ЖЕКІВ" (м. Кривий Ріг); стадион "Донбас Арена" (м. Донецьк); ряд проектів для корпорації "СКМ" (м. Донецьк). Сертифікати САР, СІРА.

Найближчі події:
Даніленко Ірина Володимірівна

Найближчі події:
Олег Мирошниченко

Його місією є допомога українському бізнесу ставати глобальним через оствіту та тренінги. Українські компанії повинні впевнено почувати себе в європейському та міжнародному діловому світі. Українські компанії можуть нести в світ нові українські цінности - гідність, самоповага, готовність до відстоювання своїх позицій. В 2010-2013 роках Олег Мірошниченко працював в торгівельній секції Представництва Європейського Союзу в Україні, займався питаннями ВТО, бізнес-климату, підтримкою зв'язків з бізнесом, урядовими структурами України та низкою директоратів Європейської Комисії в Брюсселі. Приймав участь в проекті Міжнародного центру перспективних досліджень по підготовці уряду України в імплементації Угоді про асоціацію з Європейським Союзом. Був радником проекту Українсько-європейського консультаційного центру з питань законодавства зв напрямками адаптації законодавства. Вивчав політику, економіку та право Європейського Союзу в Collegio Europe di Parma (Італія). Спеціалізується на проведенні учбових заходів (семінарів) з експортної діятельності закрема на ринки ЄС. Надає консультації експортерам - особливо починаючим.

Найближчі події:
Експерти юридичної фірми ILF

Георгій Монахов

Найближчі події:
Дарина Антоненко

Найближчі події: