Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
11.11.2015

Запрошуємо на Національну науково-практичну конференцію «Сучасні інноваційні механізми розвитку та підтримки підприємництва»

Запрошуємо на Національну науково-практичну конференцію «Сучасні інноваційні механізми розвитку та підтримки підприємництва»

Донецька торгово-промислова палата запрошує до участі у Національній науково-практичній конференції «Сучасні інноваційні механізми розвитку та підтримки підприємництва», яка відбудеться в рамках XI Міжнародного економічного форуму «Відкритий Донбас» 4 грудня 2015 р. у м. Краматорськ, Донецької області.

Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі модернізації та відновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

 - сприяння формуванню умов ефективного розвитку МСБ;

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної підтримки та розвитку МСБ;

- надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- посилення впливу інноваційного малого підприємництва на конкурентоспроможність регіональних економік;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв'язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Початок роботи Конференції - 4 грудня 2015 року о 10.00 у Конгрес-холі Ювелірного дома «SA&GA» (м. Краматорськ, бул. Краматорський, 41). Реєстрація учасників - з 9.00.

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо Вас проінформувати організаторів не пізніше ніж 27 листопада 2015 року.

Додаткова інформація щодо участі в конференції та контактні тел.: (050) 347-85-73, komitet@csme.donetsk.ua (Олег Бедзай); (050) 477-51-00, folomeeva@dtpp.donetsk.ua (Вікторія Фоломєєва)

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: