(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
  • Ви тут:
  • Головна
  • Заходи ХТПП
  • Перша міжнародна торгово-промислова конференція «Експортно-імпортні відносини Україна – ЄС 2016: готовність влади та бізнесу».
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Конференція: Перша міжнародна торгово-промислова конференція «Експортно-імпортні відносини Україна – ЄС 2016: готовність влади та бізнесу».
Перша міжнародна торгово-промислова конференція «Експортно-імпортні відносини Україна – ЄС 2016: готовність влади та бізнесу».

12-13 листопада 2015 р. Торгово-промислова палата України разом із регіональними ТПП за підтримки органами державної влади, таких як Міністерство закордонних справ України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Державна фіскальна служба України, Державна регуляторна служба України, Київська міська державна адміністрація, Академія фінансового управління Міністерства фінансів України, а також у співпраці з представниками бізнесу – Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українською спілкою промисловців та підприємців, Американською торгівельною палатою в Україні та іншими проводить Першу міжнародну торгово-промислову конференцію «Експортно-імпортні відносини Україна – ЄС 2016: готовність влади та бізнесу».

Данное мероприятие для отечественных и иностранных экспортеров/импортерив и тех предприятий, которые имеют намерение вывести свои товары и услуги на рынки Европейского союза и стран мира, а также улучшить условия ведения бизнеса с европейскими партнерами и привлечь инвестиции в Украину.

Генеральным партнером Конференции выступает группа компаний  "DELIVERY",  официальный страховой партнер - Страховая компания «УНИКА», эксклюзивный партнер Конференции - УКРСИББАНК.

Программой мероприятия передбачено проведення гала-сесії за участю членів Уряду, іноземних гостей, фінансово - кредитних агентств, представників бізнесу. Загалом планується провести: панельні дискусії, круглі столи, зокрема з питань готовності України до запровадження Угоди про Зону вільної торгівлі з ЄС, а також проведення другої частини заходу - семінар з директором CTA Economic & Export Analysts (Сполучене Королівство) Марком Геллером (13 листопада 2015 р.).

До участі у заходах Конференції в якості спікерів запрошені представники низки Генеральних директоратів Європейської Комісії (Люк Девін), Представництва Європейської Комісії в Україні (Ян Томбінський), Європейського інвестиційного банку (Люка Понзеліні) та Європейського банку реконструкції та розвитку, а також міжнародні експерти, зокрема, д-р Ганс Янус, єдиний уповноважений член правління Euler Hermes Deutschland AG (1994 – 2014 рр.), відповідальний за державні експортно-кредитні гарантії ФРН. Також запрошені керівники і СЕО провідних українських та іноземних компаній, інвестиційних та інших фондів, що займаються фінансовою і технічною допомогою, міжнародних і вітчизняних страхових компаній, фінансово-банківських організацій.

У Конференції братимуть участь представники дипломатичних установ країн ЄС в Україні, які зможуть надати вичерпну інформацію щодо ведення бізнесу з контрагентами в зазначених країнах.

Основною метою Конференції є «звірення годинників» напередодні набуття чинності Угоди про ЗВТ між Україною та ЄС. В рамках заходу мають бути розглянуті проблемні питання, зокрема, щодо експорту/імпорту товарів та послуг до/з ЄС, наявність державної та недержавної підтримки національного експортера, митно-фіскальні питання, технічне регулювання, модернізація виробництв відповідно до стандартів ЄС, створення в Україні експортно-кредитного агентства, надання українським експортерам фінансової підтримки  тощо.

Запрошуємо вас взяти участь у даній Конференції.

     

 

 

Место проведения
Дата поездки:
Оставьте заявку на участие
Мероприятие состоится:
12-13 Листопада 2015
(с 09:00 до 13:00)
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Место проведения мероприятия

Конгресно-виставковий центр ТПП України Chamber Plaza

(м. Київ, вул. В.Житомирська, 33)

Количество мест ограничено! Спешите зарегистрироваться!
Зарегестрироваться