(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Made in Ukraine. Експортуємо одяг в ЄЕС: з чого почати?

2017-12-26 12:00:00

З чого почати експортувати одяг в ЄС?

Українські товари на закордонних ринках - не таке рідкісне явище, яким може здатися на перший погляд. Згідно даних Держкомстату, в січні-вересні 2017 року на країни ЄС припадає 40,2% всього українського експорту. І це не тільки сировина і продукція харчової промисловості.

Одяг також не є винятком. Українських дизайнерів знають і цінують за кордоном, адже українське може бути модним і цікавим.

В значній мірі, розширення експорту в країни ЄС стало наслідком підписання Асоціації між Україною та Європейським Союзом і початок дії передбаченої нею Зони вільної торгівлі. Таким чином, ряд товарів українського походження може експортуватися на ринок ЄС за нульовою або зниженою ставкою ввізного мита, що, в свою чергу, підвищує конкурентоспроможність українських товарів.

Однако, важливо пам'ятати, що при експорті товари повинні відповідати стандартам безпеки, які пред'являються в ЄС.

Якщо ви є виробником одягу та плануєте розширяти збут за допомогою експорту в  країни ЄС, необхідно зробити ряд підготовчих кроків, щоб експортна діяльність стала успішною. Одним з таких кроків є ознайомлення з законодавчими вимогами до одягу в країнах ЄС. Допоможуть розібратися в цьому фахівці ХТПП.

Сертифіковані консультанти з експорту в ЄС в рамках CTA Economic & Export Analysts Ltd для Вас:

  • проведуть аналіз експорту та імпорту конкретно по Вашому товару,
  • з'ясують умови доступу на ринок ЄС (визначать можливі торговельні режими, ввізні мита, правила походження товару),
  • проаналізують регуляторні вимоги (вимоги з безпеки, маркування та упаковки), які пред'являються до Вашого товару на ринку ЄС,
  • а також проведуть моніторинг основних виробників одягу і Ваших конкурентів в країнах ЄС.


В результаті Дослідження ринку одягу Європейського Союзу Ви отримаєте можливість зрозуміти експортні можливості підприємства на ринку країн ЄС, чи відповідає вона нормам і стандартам, які пред'являються до ЄС.

Також отримані дані послужать основою для обґрунтованого вибору країни ЄС, реалізація товару в якій буде найбільш сприятливою в довгостроковій перспективі і розробки стратегії експорту одягу в ЄС.

 

Автор статті:
Сайпанова Ала
Сайпанова Ала

керуючий сектором аналітики та оцінки