(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Переваги членства в ХТПП
Ефективне сприяння підприємництву

Ставши членом Палати, Ви отримаєте висококваліфіковану консультаційну підтримку, індивідуальний підхід і комплексне обслуговування. Ви будете частиною бізнес-спільноти Харківщині і, завдяки новоми статусу своєї компанії, отримаєте доступ до ділових контактів.

Корисні бізнес-контакти

Палата регулярно проводить серії зустрічей, круглих столів, презентацій та інших заходів, в рамках яких у Вас є можливість розширити спектр потенційних партнерів. Також ви можете приймати участь в бізнес-місіях за кордоном, представляти інтереси підприємців України, брати участь у міжнародних виставках-ярмарках.

Підвищення іміджу компанії

Членство в Палаті означає високий статус в бізнес-співтоваристві. Підприємства - члени Палати можуть отримати рекомендаційні листи для надання в Посольства зарубіжних країн та іноземним партнерам, здійснити завірку ЗЕД документів з метою підтвердження іноземним партнерам факту ведення господарської діяльності українським підприємцем.

Просування товарів та послуг

Наші члени мають змогу представляти свої товари та послуги на сайті Палати і в друкованому виданні Харківської ТПП. Також члени Палати мають змогу використовувати майданчик Палати для презентацій, семінарів, експертних дискусій. Ми направляемо ваші ділові пропозиції і допомогаємо в пошуку партнерів.

Інформаційна підтримка і супровід

Члени Палати отримують інформаційні матеріали о бізнесі і для бізнесу, журнали «Вісник Харківської ТПП» і «Діловой вісник» ТПП Украіни, а також запрошення для участі в заходах, які організовуються Харківськой ТПП і регіональними торгово-промисловими палатами в Україні і за кордоном.

Першочергове обслуговування в Палаті

Час– гроші. Членам Палати послуги надаються в першу чергу.

Отримайте більше вигод з ХТПП!

Ми працюємо на Ваше процвітання!

Хочу
стати членом ХТПП!

Васильєва Олена Євгеніївна
Віце-президент ХТППE-mail: lena@kcci.kharkov.ua
(057)-751-99-46
(057)-714-96-84